Pre-loader

Zrównoważony rozwój w Technostoff 🥬

Wiemy, że zrównoważony rozwój odgrywa coraz ważniejszą rolę w społeczności techno, ale także w bańce streetwearowej. Abyś nie miał wyrzutów sumienia ze swoimi ubraniami Raver, chcielibyśmy poprawić ich zrównoważony rozwój.
 
w Technostoff przywiązujemy dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Dlatego podjęliśmy szereg działań w celu zmniejszenia naszego śladu CO² i wniesienia naszego wkładu w ochronę klimatu.
 
Reduzieren von CO² Emissionen

Staramy się ponownie wykorzystywać nasze pudełka transportowe tak często, jak to możliwe , a do naszych „nowych” pudełek używamy tylko pudełek wykonanych z tektury pochodzącej z recyklingu. Gdy tylko jest to możliwe, używamy toreb papierowych lub foliowych LDPE, aby zminimalizować wielkość przesyłek u naszego dostawcy usług wysyłkowych . W rezultacie więcej towarów zmieści się na ciężarówkach i furgonetkach, a my możemy ograniczyć emisję CO².  Nasze foliowe torby transportowe również w 100% nadają się do recyklingu.

CO2 Fußabdruck

Kiedy wysyłamy paczki DHL, dokonujemy płatności kompensacyjnych, aby zrekompensować naszą emisję CO². Ponadto dokonujemy dodatkowych płatności kompensacyjnych za każde zamówienie złożone w sklepie, który inwestuje w projekty usuwające węgiel z naszej atmosfery za pomocą górnictwa oceanicznego i bezpośredniego wychwytywania z powietrza.
 
Textilien aus recyceltem Material
 
W przyszłości chcielibyśmy robić nasze ubrania z bawełny organicznej i materiałów pochodzących z recyklingu. W tym celu będziemy ściśle współpracować z producentami od 2023 roku i szukamy sposobów na stworzenie przyjaznej dla środowiska i identyfikowalnej kolekcji. Naszym celem jest używanie do 2025 roku wyłącznie materiałów organicznych i/lub pochodzących z recyklingu. Chociaż ta misja jest obecnie nadal trudna ze względu na to, że bawełna organiczna i surowce pochodzące z recyklingu są droższe, trzymamy się jej.
 
Das Nutzen von Grüner Energie
 
Używamy też elektryczności z odnawialnych źródeł energii i uwrażliwiamy naszych pracowników na temat zrównoważonego rozwoju. Promujemy w firmie zachowania proekologiczne i pragniemy wnieść swój wkład w ochronę klimatu.
 
Czy masz jakieś pytania? Następnie wyślij nam e-mail.